Wakacjada 2022 - zapraszamy na piłkę nożną i siatkówkę plażową

Rozpoczęły się wakacje, więc czas na zawody z cyklu Brzeska Wakacjada 2022. Na początek proponujemy Państwo turnieje piłki nożnej drużyn 6-osobowych i siatkówki plażowej.

Piłkarski turniej odbędzie się 16 lipca na stadionie miejskim - na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 lipca (do północy) pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać: nazwę drużyny, skład drużyny, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego do kapitana.

Tydzień później, 23 lipca, zapraszamy na stadion siatkarzy. Zgłoszenia do "plażówki" przyjmujemy do 21 lipca (do północy). W zgłoszeniu podajemy: imiona i nazwiska zawodników oraz numer telefonu kapitana. 

Szczegóły obu turniejów w regulaminach poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny (513 791 044).

 

Regulamin Brzeskiego Letniego Turnieju Piłkarskiego

1. Letni Turniej Piłki Nożnej rozgrywany jest w ramach Brzeskiej Wakacjady – letnich zmagań dla dorosłych i młodzieży. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu.

2. Uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne.

3. Termin: 16 lipca (sobota) 2022 r., godz. 9.30 -14.30.

4. Uczestnicy:
- kategoria open (wyłącznie zawodnicy, którzy w dniu zawodów mają ukończone co najmniej 14 lat),
- bramkarz + 5 zawodników w polu + maksymalnie 6 rezerwowych (łącznie maksymalnie 12 zawodników),

5. System rozgrywek:
- dostosowany do liczby zgłoszonych zespołów,
- mecze trwają 2x8 minut (w szczególnych przypadkach Organizator może zdecydować o wydłużeniu lub skróceniu czasu rozgrywania meczów),
- rozgrywki odbywają się na boiskach piłkarskich ze sztuczną trawą o wymiarach zbliżonych do: 50m x 30m, bramki 5m x 2m.

6. Zgłoszenia do turnieju piłki nożnej:
- najpóźniej do godz. 23.59 w czwartek 14 lipca zawodami (nazwa i skład zespołu, numer telefonu kapitana) – na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- organizator wyznacza limit drużyn zgłoszonych do turnieju na 10 - obowiązuje kolejność zgłoszeń,
- w wyjątkowych wypadkach organizator zastrzega sobie możliwość przyjęcia dodatkowych drużyn w późniejszym terminie - decyzja należy do organizatora.

7. Miejsce:
- Stadion Miejski w Brzegu – wejście od ul. Kusocińskiego,
- mecze będą rozgrywane na boiskach przygotowanych na sztucznej murawie, w związku z tym można grać tylko i wyłącznie w obuwiu tzw. szutrówkach, halówkach lub lankach,
- obowiązuje bezwarunkowy zakaz gry w metalowych korkach oraz długich.

8. UWAGA!!!
W rozgrywkach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą grać tylko po okazaniu pisemnej zgody rodzica/opiekuna wg wzoru stanowiącego załącznik do niniejszego regulaminu. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w rozgrywkach na własną odpowiedzialność. Udział w zawodach jest jednoznaczny z oświadczeniem uczestnika, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w turnieju Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej. Organizatorzy nie zapewniają napojów.

Udział w zawodach jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w celach promocji na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).

Szczegóły na mosir.brzeg.pl/aktualnosci/wakacjada2022 i pod numerem telefonu 513 791 044, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
załącznik do Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej 2022- zgoda rodzica

Regulamin Beach BALS 2022

1. XII edycja Beach BALS to turniej siatkówki plażowej rozgrywany w ramach Brzeskiej Wakacjady - letnich zmagań dla dorosłych i młodzieży. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu.

2. Terminów zawodów: 24 lipca (sobota) 2022 r., godz. 13.00 [zaktualizowano datę turnieju].

3. Uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne.

4. Uczestnicy:
- kategoria open - drużynę stanowi 2 zawodników bez względu na płeć.

5. System rozgrywek:
- brazylijski (organizator zastrzega możliwość zmiany systemu w zależności od liczby zgłoszonych zespołów),
- mecze rozgrywane są do 1 lub 2 wygranych setów (w zależności od liczby zespołów – decyzja należy do organizatorów).

6. Zgłoszenia do turnieju siatkówki plażowej:
- najpóźniej do godz. 23.59 w czwartek 21 lipca 2022 r. (skład zespołu, numer telefonu kapitana) – na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

7. Miejsce:
- Stadion Miejski w Brzegu, ul. Sportowa, boiska plażowe
- wejście od ul. Kusocińskiego,

8. UWAGA!!!
W rozgrywkach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą grać tylko po okazaniu pisemnej zgody rodzica/opiekuna wg wzoru stanowiącego załącznik do niniejszego regulaminu. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w rozgrywkach na własną odpowiedzialność. Udział w zawodach jest jednoznaczny z oświadczeniem uczestnika, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w turnieju Beach BALS. Organizatorzy nie zapewniają napojów.

Udział w zawodach jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w celach promocji na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).

Szczegóły na www.mosir.brzeg.pl/aktualnosci/wakacjada2022 i pod numerem telefonu 513 791 044, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
załącznik do regulaminu zawodów pn. Beach BALS 2022 - zgoda rodzica