Smocze Łodzie - dużo emocji i jeszcze więcej zabawy

Ostatnia sobota czerwca na Marinie Brzeg upłynęła pod znakiem wyścigów smoczych łodzi, w której wzięli udział miłośnicy wiosłowania z Brzegu i okolic. To były już IV regaty organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu. 

Zawody rozegrane zostały na dystansie 200 m w dwóch kategoriach Open i Mikst. W tej pierwszej, w której dominowali panowie, w finale Amatorka ZK pokonała PWiK, natomiast trzecie miejsce zdobyli Ratownicy. W mikstach, gdzie w osadzie musiały znajdować się co najmniej cztery panie, najszybciej popłynęło Wojsko, które wyprzedziło w finale osadę Urzędu Miasta, a brązowe medale wywalczyły Łaziki.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, sportową walkę i uzyskane wyniki! 

Kategoria Open:
1. Amatorka ZK
2. PWiK
3. Ratownicy
4. BPEC
5. Aquila
6. Bartling
7. Straż Pożarna

Kategoria Mikst:
1. Wojsko
2. Urząd Miasta Brzeg
3. Łaziki
4. Błotne Żółwie
5. VPK
6. Prison Team

Dziękujemy osobom zaangażowanym w organizację zawodów: pracownikom MOSiR-u Brzeg, sędziom: Marianowi Pawlakowi, Gabrielowi Pawlakowi, Henrykowi Knerze i Marcinowi Palaczowi, wolontariuszom: Violetcie Semczuk, Aleksandrze Zajączkowskiej, Ewie Zajączkowskiej i Tomaszowi Modzelewskiemu, Tomaszowi Michalskiemu - za oprawę graficzną, Ratownictwu Wodnemu Brzeg za ciężką pracę i wsparcie imprezy, a kibicom za stworzenie świetnej atmosfery.

Sponsorami naszego wydarzenia byli:
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu,
- Bartling,
- Aquila - Grupa VPK.
Serdecznie dziękujemy!

Więcej zdjęć na profilu facebookowym Marina Brzeg: https://www.facebook.com/marinabrzeg