Nocny Maraton Pływacki już w najbliższy piątek!

Zapraszamy na kolejny Nocny Maraton Pływacki w brzeskim Aquaparku. W piątek 31 maja w godz. 21.00-23.00 każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności, próbując przepłynąć jak największy dystans. Udział jest bezpłatny.

W ten sposób wyłonimy najwytrwalszych pływaków, a jednocześnie zsumujemy dystanse pokonane przez uczestników i sprawdzimy, czy udało im się pobić rekord z 2017 roku. Wówczas 15 śmiałków pokonało łącznie prawie 25 kilometrów, a rekordzista przepłynął aż 216 długości 22-metrowego basenu.

Chętnych zapraszamy do zapisów e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści podajemy imię i nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu.

W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni - osoby pełnoletnie - i udział w nich jest dobrowolny. Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają opiekę ratownika.

Nocny Maraton Pływacki jest finansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Brzeg.

Udział w zawodach jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w celach promocji na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).

Regulamin zawodów:

[pdf-embedder url="http://localhost/mosirold/wp-content/uploads/2019/05/maraton-plywacki-2019-regulamin.pdf"]