Letnia Kajakowa Ósemka - zaproszenie na zawody

Po rocznej przerwie wracamy na Odrę z zawodami dla amatorów kajakarstwa. Od kilku dni można brać udział w Kajakowym Wyzwaniu (więcej tutaj), a 31 lipca zapraszamy wszystkich chętnych na zawody pod nazwą Letnia Kajakowa Ósemka.

Jak nazwa wskazuje, trasa wyścigów będzie prowadziła po "ósemce", dlatego oprócz wytrzymałości potrzebna będzie odrobina techniki potrzebna do zawracania na bojkach.

W zawodach może wziąć udział każdy chętny (niepełnoletni pod opieką dorosłych), a zawodnicy będą mieli do wyboru trzy kategorie: jedynki pań, jedynki panów i dwójki mieszane. Po raz pierwszy w historii naszych zawodów będzie okazja rywalizować indywidualnie, z wykorzystaniem kajaków "jedynek", które mamy w swojej ofercie dzięki współpracy z Aglomeracją Wrocławską.

Zgłoszenia przyjmujemy do 29 lipca pod adresem e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię i nazwisko uczestników, kategoria - k1, m1 lub mix, numer telefonu kapitana). 

Informacje pod numerem: 513 791 044. 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów:

  

XI BRZESKA WAKACJADA 2021
KAJAKI NA MARINIE BRZEG
III LETNIA KAJAKOWA ÓSEMKA

REGULAMIN ZAWODÓW

Termin: 31 lipca (sobota), godzina 14:00
Miejsce: Marina Brzeg – Przystań na Odrze, Plac Drzewny

Zgłoszenia:
- najpóźniej do czwartku (29 lipca) przed zawodami (skład, miejscowość pochodzenia zespołu, numer telefonu kapitana) – na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnicy:
- osady dwuosobowe i jednoosobowe,
- kategorie: jedynki żeńskie, jedynki męskie, dwójki mieszane,
- osoby niepełnoletnie muszą okazać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych i muszą być pod opieką osoby dorosłej.

System zawodów:
- zespoły startują pojedynczo po wyznaczonej na Odrze trasie, klasyfikacja będzie ustalona na podstawie osiągniętych czasów,
- zawody są o charakterze amatorskim i mają formę rekreacyjną.

Najważniejsze zasady:
- wszyscy zawodnicy mają obowiązek startu w kapokach,
- za ominięcie bojki przewidziana jest kara – doliczenie 30 sekund do czasu osiągniętego na mecie lub dyskwalifikacja.

Harmonogram zawodów:
- godzina 13:00-13:30 – weryfikacja zawodników,
- godzina 14:00 – start zawodów,
- po zakończeniu zawodów ogłoszenie wyników i dekoracja.

UWAGA!!!
W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą startować tylko po okazaniu pisemnej zgody rodziców. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają opiekę ratownika.

Udział w zawodach jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w celach promocji na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).

Na miejscu zawodów trzeba się zgłosić pół godziny przed ich rozpoczęciem w celu weryfikacji, nie zweryfikowani uczestnicy nie wezmą udziału w zawodach.

KONTAKT
www.mosir.brzeg.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 513 791 044