Półkolonia AGLO Camp - to było pięć pięknych dni

35 dzieci spędziło ubiegły tydzień na półkolonii, którą zorganizowali wspólnie: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu oraz Aglomeracja Wrocławska. Kierownikiem półkolonii był Maciej Grzybek, a wychowawcami brzescy nauczyciele: Izabela Jasiak, Paweł Pietraszek, Marcin Stefaniszyn i Dariusz Żak.

AGLO Camp, bo taką nazwę nosił wypoczynek, miał charakter sportowo-rekreacyjny, ale nie zabrakło elementów artystycznych czy zabaw wymagających logicznego myślenia. Były więc zawody w biegach na orientację i ultimate frisbee przygotowane przez wrocławskich pasjonatów tych dyscyplin, był rejs statkiem i podstawy bezpieczeństwa nad wodą zorganizowane na brzeskiej Marinie, dzieciaki główkowały podczas pokazów gier planszowych, które poprowadził pan Andrzej Miller z Księgarni Sowa, a potem bawiły się w naszym Aquaparku, były też zabawy w plażową piłkę ręczną i wiele, wiele innych atrakcji.

Serdecznie dziękujemy dzieciakom za aktywne uczestnictwo, ich rodzicom za wzorową współpracę, kierownikowi półkolonii i wychowawcom za czuwanie nad bezpieczeństwem małych brzeżan, a pani Annie Święch ze Stowarzyszenia Aglomeracji Wrocławskiej za sprawną współpracę przy organizacji wypoczynku.

Galeria zdjęć