Aktywny Brzeżanin - za nami drugi miesiąc wyzwania

Zakończyliśmy drugi etap akcji MOSiR-u i Aglomeracji Wrocławskiej: Aktywny Brzeżanin. Maj 2021. Dzięki wytrwałości i systematyczności uczestników możemy się pochwalić świetnym wynikiem: codzienną aktywność bez dnia przerwy osiągnęło aż 14 osób. Blisko ideału było dwóch kolejnych uczestników, a łącznie w maju w naszym wyzwaniu brały udział 34 osoby.

Oto wyniki maja:
Kinga Baranowska - 31
Małgorzata Dołhańczuk - 31
Ryszard Dzwonek - 31
Joanna Jackowiak - 31
Izabela Jasiak - 31
Tymoteusz Krzyżanowski - 31
Małgorzata Kucharska - 31
Wiktor Mosoń - 31
Alicja Olewniczak - 31
Wioletta Perkowska - 31
Tomasz Perkowski - 31
Anna Skuratowicz - 31
Magdalena Stefaniszyn - 31
Magdalena Załugowicz-Mosoń - 31
Magdalena Kłoda - 30
Wiktor Seiffert - 30
Tomasz Berdychowski - 26
Ewa Kużniar - 24
Mariusz Piruta - 23
Bartek Kuźniar - 23
Paweł Pietraszek - 22
Anna Baranowska - 21
Bartosz Raczkowski - 20
Damian Adamczak - 18
Bartosz Pszczolarski - 14
Gracjan Kłoda - 13
Szymon Raczkowski - 12
Michał Szkudlarek - 12
Anna Karolewicz - 12
Beata Olszewska - 11
Monika Dzwonek - 8
Sylwia Łuczak - 6
Maksymilian Piruta - 6

Przypomnijmy, każdy może dołączyć do wyzwania, wystarczy zainstalować dowolną aplikację rejestrującą ruch na swoim telefonie lub zegarku i przysyłać nam wyniki. Aktywność musi trwać co najmniej 30 minut, a podczas tego treningu trzeba pokonać co najmniej 2,5 km (maszerując, biegnąc, jadąc rowerem, na deskorolce czy w jakikolwiek inny sposób wyłącznie za pomocą mięśni). Regulamin wydarzenia jest tutaj

Siódemka na czele
Po dwóch miesiącach naszej zabawy na czele nadal pozostaje siódemka, która nie opuściła ani jednego dnia aktywności w kwietniu i powtórzyła ten wyczyn w maju: Kinga Baranowska, Tymoteusz Krzyżanowski, Małgorzata Kucharska, Wiktor Mosoń, Wioletta Perkowska, Tomasz Perkowski i Magdalena Załugowicz-Mosoń. Gratulujemy i oczywiście zachęcamy do wytrwałości w ostatnim miesiącu naszej wiosennej zabawy.
Podsumowanie majowego etapu Aktywnego Wyzwania już 7 czerwca o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim. Wejście główną bramą od ulicy Sportowej. Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników.