Wakacjada 2020. Drugi turniej - nowi zwycięzcy

Zarówno w rozgrywkach piłkarzy jak i siatkarzy na podium znalazły się nowe zespoły. Tym razem futbolowy turniej wygrała Gaba Głos Powiatu, natomiast w turnieju siatkówki plażowej górą były pary z Wrocławia.

II turniej BLLP

Do rywalizacji przystąpiły tylko trzy zespoły, które zagrały systemem każdy z każdym - mecz i rewanż. Już po pierwszym pojedynkach było widać, że losy zwycięstwa zależą od dwumeczu Gaby Głos Powiatu i Oldbojów Brzeg. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł bezbramkowy remis, w drugim górą była Gaba i to ona sięgnęła po wygraną w turnieju. Trzecie miejsce przypadło młodzieży z LKJ Team.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Wyniki: LKJ Team - Gaba Głos Powiatu 0:8 Gaba Głos Powiatu - Oldboje Brzeg 0:0 LKJ Team - Oldboje Brzeg 0:9 Gaba Głos Powiatu - LKJ Team 10:0 Oldboje Brzeg - Gaba Głos Powiatu 1:2 Oldboje Brzeg - LKJ Team 6:0

1. Gaba Głos Powiatu 10 pkt. 2. Oldboje Brzeg 7 pkt. 3. LKJ Team 0 pkt.

II turniej Beach BALS

O zwycięstwo walczyło osiem par, ale zabrakło wśród nich aż trzech teamów, które były półfinalistami w poprzednią niedzielę. Najlepiej wykorzystały to dwie wrocławskie pary, które spotkały się w finale zawodów oraz 14-15-latkowie trenujący w Gwardii Wrocław: Szymon Pietraszek i Wiktor Rapacz, którzy byli rewelacją turnieju.

[GALERIA ZDJĘĆ]

Wyniki:

finał Łukasz Borkowski, Kacper Szymula - Andrzej Rybiancew, Łukasz Swinarski 21:15 o III miejsce Szymon Pietraszek, Wiktor Rapacz - Wiktor Czerep, Dariusz Kałuziński 21:14

Końcowa kolejność: 1. Łukasz Borkowski, Kacper Szymula (Wrocław) 2. Andrzej Rybiancew, Łukasz Swinarski (Wrocław) Szymon Pietraszek, Wiktor Rapacz (Brzeg/Wrocław) 4. Wiktor Czerep, Dariusz Kałuziński (Brzeg) 5. Dawid Gużda, Łukasz Michalski (Brzeg) . Mateusz Mochniak, Marek Jakubowski (Brzeg) 7. Michał Malinowski, Janusz Szmuc (Brzeg) . Przemysław Kiełtyka, Filip Szpulak (Brzeg)

Kolejne turnieje 19 lipca 2020 r. - piłka nożna startuje o 10.00, siatkówka plażowa o godz. 15.00. Zapisy do piątku 17 lipca do godz. 12.00 e-mailem wysyłanym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Informacje: 513 791 044.