W niedzielę zapraszamy na Brzeską Plażówkę

Rozpoczęły się wakacje, czyli najlepszy okres na rywalizację w siatkówce plażowej. Pierwszy tegoroczny turniej już 7 lipca - zapraszamy pary z Brzegu i powiatu brzeskiego.

W tym roku ze względu na wymianę sztucznej nawierzchni na boisku piłkarskim nie będziemy organizowali zawodów piłkarskich szóstek, ale w zamian mamy w planie co najmniej dwa turnieje siatkówki plażowej. Zgłoszenia od siatkarzy przyjmujemy do 5 lipca (do godz. 15.00) pod numerem telefonu 513 791 044 lub adresem e-mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W zgłoszeniu należy podać: skład drużyny, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego do kapitana.

Szczegóły turnieju w regulaminach poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny - 513 791 044.

 

 

Regulamin Brzeskiej Plażówki 2024

1. Brzeska Plażówka to turniej siatkówki plażowej dla dorosłych i młodzieży z Brzegu i powiatu brzeskiego. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu.

2. Terminów zawodów: 7 lipca (niedziela) 2024 r., godz. 12.00.

3. Uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne.

4. Uczestnicy:
- kategoria open - drużynę stanowi 2 zawodników bez względu na płeć.

5. System rozgrywek:
- brazylijski (organizator zastrzega możliwość zmiany systemu w zależności od liczby zgłoszonych zespołów),
- mecze rozgrywane są do 1 lub 2 wygranych setów (w zależności od liczby zespołów – decyzja należy do organizatorów).

6. Zgłoszenia do turnieju siatkówki plażowej:
- najpóźniej do godz. 15.00 w piątek 5 lipca 2024 r. (skład zespołu, numer telefonu kapitana) – na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem 513 791 044.

7. Miejsce:
- Stadion Miejski w Brzegu, ul. Sportowa, boiska plażowe,
- wejście od ul. Kusocińskiego lub od ul. Sportowej.

8. UWAGA!!!
W rozgrywkach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą grać tylko po okazaniu pisemnej zgody rodzica/opiekuna wg wzoru stanowiącego załącznik do niniejszego regulaminu. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w rozgrywkach na własną odpowiedzialność. Udział w zawodach jest jednoznaczny z oświadczeniem uczestnika, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w turnieju Beach BALS. Organizatorzy nie zapewniają napojów.

Udział w zawodach jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w celach promocji na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).

Szczegóły na www.mosir.brzeg.pl/aktualnosci/plazowka2024 i pod numerem telefonu 513 791 044, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
załącznik do regulaminu zawodów pn. Brzeska Plażówka 2023 - zgoda rodzica