W sobotę zapraszamy na "Kajaki na Korfantego"

Chcielibyście spróbować popływać kajakiem, ale boicie się wypłynąć na Odrę? To jest wydarzenia w sam raz dla Was. W najbliższą sobotę 6 lipca po raz kolejny zapraszamy na naszą coroczną akcję "Kajaki na Korfantego".

Od 10.00 do 14.00 nad akwenem przy ul. Korfantego będą na Państwa czekały w pełni wyposażone kajaki, przywiezione przez naszych pracowników z Mariny Brzeg. Nie ma wcześniejszych zapisów ani rezerwacji - wystarczy przyjść i wypożyczyć komplet: kajak, wiosła i kapok, a potem można pływać po stawie. Bezpłatnie!

UWAGA! Na akwenie przy ul. Korfantego nie ma pomostu, z którego można zwodować kajak, dlatego przy wsiadaniu i wysiadaniu z kajaka trzeba liczyć się z koniecznością wejścia do wody "po kostki". Zachęcamy więc do przygotowania odpowiedniego obuwia lub wchodzenia i wychodzenia boso. 

Oczywiście - pływamy z poszanowaniem przyrody, co oznacza m.in., że nie podpływamy w pobliże kaczek, łabędzi i  innego ptactwa wodnego, omijamy platformę na środku akwenu i nie płoszymy żadnych zwierząt. 

Jeszcze raz przypominamy: sobota, 6 lipca sierpnia, godz. 10.00-14.00.