Krzysztof Jaszkowic wygrał pierwszy turniej

Krzysztof Jaszkowic z Kątów Opolskich wygrał pierwszy turniej tegorocznej edycji Piastowskiego Topspina, cyklu zawodów dla amatorów tenisa stołowego. W finale pokonał 3:2 Ewarysta Zasadzińskiego z Wrocławia. Trzecie miejsce zajął Marcin Lepich z Gogolina.

Finał: Ewarys Zasadziński - Krzysztof Jaszkowic 2:3 (11:9; 11:8; 9:11; 8:11; 9:11)

Klasyfikacja I turnieju 1. Krzysztof Jaszkowic - Kąty Opolskie 2. Ewaryst Zasadziński - Wrocław 3. Marcin Lepich - Gogolin 4. Marek Pacek - Brzeg 5. Jan Izydorczyk - Opole 6. Paweł Gumuliński - Opole 7. Andrzej Andrzejewski - Brzeg 8. Patryk Jędrzejak - Opole 9. Robert Wateha - Brzeg 10. Marcelina Jarecka - Jelcz-Laskowice Wystartowało 24 zawodników

Drugi turniej zostanie rozegrany 26 lutego o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.