Brzeska Liga Boule - mamy zwycięzców i przymiarki do założenia klubu

Edyta Gancarz i Piotr Gancarz to zwycięzcy pierwszego sezonu Brzeskiej Ligi Boule, którą zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dzięki lidze na torze na stadionie miejskim pojawiło się kilka nowych par, a gra spodobała się na tyle, że są już chętni do założenia brzeskiego klubu boule.

W lidze wzięło udział osiem duetów i rozegrano łącznie 15 meczów, często bardzo zaciętych meczów. W finale Edyta Gancarz i Piotr Gancarz pokonali duet Katarzyna Jurkowska/Wiktoria Jurkowska, natomiast trzecie miejsce wywalczyli Marcin Dudek i Sebastian Łukiewicz, którzy okazali się minimalnie lepsi od pary Dorota Grabowska/Paweł Grabowski, rewanżując się jej za grupową porażkę.

Końcowa kolejność I Brzeskiej Ligi Boule:
1. Edyta Gancarz i Piotr Gancarz 
2. Katarzyna Jurkowska i Wiktoria Jurkowska
3. Marcin Dudek i Sebastian Łukiewicz
4. Dorota Grabowska i Paweł Grabowski
5. Magdalena Adamowicz-Gutwińska Alan Gutwiński
6. Kamil Kubiak i Marcin Sikora
7. Bartosz Lukas i Igor Wolf
8. Dawid Gużda i Mateusz Rogalski

W trakcie rozgrywania ligi pojawiła się propozycja założenia brzeskiego klubu boule i wszystko wskazuje na to, że ten pomysł zostanie zrealizowany jeszcze w lipcu. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do klubu, zachęcamy do kontaktu z inicjatorami pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o dołączenie do grupy Boule Brzeg na facebooku. 

Galeria zdjęć