Aquapark - wracamy! Zapraszamy od 11 lutego

W sobotę 11 lutego ponownie zapraszamy do Aquaparku przy ul. Wrocławskiej. Przerwa, którą poświęciliśmy na naprawy i remonty trwała ponad 50 dni i wykorzystaliśmy ją do do maksimum, żeby dobrze przygotować basen do przyjmowania naszych Klientów.

W czasie postoju ekipa konserwatorów pracujących w Aquaparku, przy wsparciu firm zewnętrznych, wykonała cały szereg prac elektrycznych, hydraulicznych i budowlanych. Najważniejsze z nich to usunięcie awarii wewnętrznego rurociągu, którym do basenu dostarczana jest woda i modernizacja zasilania elektrycznego wszystkich wodnych urządzeń.

To, co nasi Klienci zobaczą po wejściu, to nowe przebieralnie z szerszymi i komfortowymi kabinami, nowa armatura pod prysznicami, naprawione dysze w dnie basenowej niecki czy nowe lampy w hali basenowej.

Lista wszystkich wykonanych prac jest znacznie dłuższa, a ich całkowita wartość to ponad 150 tysięcy zł.

Ten remont był niezbędny, bo basen ma już 26 lat, a drobne i większe awarie pojawiające się w ciągu roku powodowały uciążliwe dla wszystkich przestoje.

Wszystkim korzystającym z naszego Aquaparku dziękujemy za cierpliwość i zapraszamy już od soboty. Podczas ferii zimowych (11-26 lutego) basen będzie czynny codziennie w godz. 7.30-15.15 i 16.15-20.30.

Na koniec ważna informacja dla wszystkich przyjeżdżających autami: mimo trwającego remontu drogi wjazd na parking basenu będzie dostępny od ulicy Wrocławskiej.

Galeria zdjęć