Od soboty zapraszamy do Aquaparku

Startujemy w sobotę, 26 czerwca, o godz. 7.30 i zapraszamy wszystkich Brzeżan, którzy tęsknili za naszym basenem. Do dyspozycji naszych gości będą obie niecki basenowe, brodzik i zjeżdżalnia.

Aquapark będzie czynny codziennie w godz. 7.30-14.00 oraz 15.00-20.30.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia prosimy o przestrzeganie tymczasowych zasad korzystania z krytej pływalni, takich jak zachowywanie dystansu pomiędzy osobami czekającymi w kolejce, noszenie maseczek w części "suchej" aquaparku i obowiązkowa dezynfekcja rąk.

Szczegółowe informacje poniżej a także w zakładce aquapark.  

 

TYMCZASOWE ZMIANY ZASAD KORZYSTANIA
Z KRYTEJ PŁYWALNI W BRZEGU
W związku ze zniesieniem części ograniczeń dotyczących korzystania z obiektów sportowych oraz wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego dla basenów,
MOSiR Brzeg wprowadza tymczasowe zmiany zasad korzystania z pływalni w Brzegu.


1. Z pływalni nie mogą korzystać osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim infekcji dróg oddechowych. Zapraszamy tylko osoby zdrowe.
2. Pływalnia czynna jest we wszystkie dni od 7.30 do 14.00 i od 15.00 do 20.30.
3. Do dyspozycji naszych gości są: duża niecka wraz z hydromasażami, mała niecka, brodzik dla dzieci (jednocześnie max. dla 2 dzieci), zjeżdżalnia. Wyłączone z użytkowania są: whirpool, szatnia na okrycia wierzchnie, balkon dla widzów.
4. Ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego na pływalni jednocześnie może przebywać do 75 osób + obsługa pływalni. Osoby, które nie korzystają z usług pływalni, tzn. nie wykupiły karty wstępu lub zakończyły swój pobyt, muszą jak najszybciej opuścić obiekt.
5. Na terenie całego obiektu obowiązuje zasada utrzymywania dystansu społecznego, to znaczy ok. 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce, a także we wszystkich pomieszczeniach pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toaletach, pod natryskami, na plażach oraz podczas pływania w basenie.
6. Przy kasie przebywać może tylko 1 osoba lub rodzina.
7. Wejścia grupowe muszą być zgłoszone z 1-dniowym wyprzedzeniem (adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 774045585). Zgłoszoną rezerwację traktuje się jak wykupienie kart wstępu.
8. Na terenie pływalni, z wyjątkiem tzw. strefy mokrej (hali basenowej, pryszniców i przestrzeni przy szafkach), obowiązuje noszenie maseczek ochronnych.
9. Każda osoba wchodząca na teren pływalni zobowiązana jest do dezynfekcji rąk. Dezynfekcja rąk zalecana jest także przy przekraczaniu kolejnych stref funkcjonalnych pływalni, tj.: pomiędzy kasą a przebieralnią, pomiędzy przebieralnią a prysznicami, pomiędzy przebieralnią a halą basenową.
10. Obowiązkowe jest umycie mydłem całego ciała przed wejściem na halę basenową oraz mycie rąk po każdym skorzystaniu z toalety.
11. Rzeczy pozostawione przez Klientów na terenie obiektu nie będą przechowywane i zostaną w tym samym dniu utylizowane.
12. Powyższe zasady obowiązywać będą do ich odwołania lub zmiany funkcjonowania obiektu.
13. W kwestiach nie objętych niniejszymi zmianami nadal obowiązuje Regulaminu Pływalni w Brzegu.