Zwycięzca nowym liderem

Ewaryst Zasadziński z Wrocławia triumfował w 3. turnieju dla amatorów tenisa stołowego Piastowski Topspin i został nowym liderem cyklu. W finale marcowych zawodów pokonał 3:1 Szczepana Małego z Gierałcic, który w klasyfikacji generalnej awansował na trzecie miejsce. Trzeci w ostatnim turnieju był Radosław Machoń z Opola. Dotychczasowy lider – Mariusz Centner z Żernik Wrocławskich tym razem był szósty i został wiceliderem cyklu.

Czwarty turniej zostanie rozegrany 8 kwietnia o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.

Finał: Szczepan Mały - Ewaryst Zasadzinski 1:3 (7:11; 11:8; 8:11; 9:11)

Klasyfikacja III turnieju 1. Ewaryst Zasadziński - Wrocław 2. Szczepan Mały - Gierałcice 3. Radosław Machoń - Opole 4. Bartosz Borkowski - Brzeg 5. Robert Miś - Wrocław 6. Mariusz Centner - Żerniki Wrocławskie 7. Wincenty Marchewski - Jelcz-Laskowice 8. Jacek Matuszewski - Brzeg 9. Marek Pacek - Brzeg 10. Jan Izydorczyk - Opole Startowało 37 zawodników.

Klasyfikacja po III turnieju 1. Ewaryst Zasadziński 189 pkt. 2. Mariusz Centner 177 3. Szczepan Mały 170 4. Radosław Machoń 165 5. Jacek Matuszewski 144 . Jan Izydorczyk 144 7. Robert Wateha 137 8. Grzegorz Omelan 126 9. Andrzej Andrzejewski 117 10. Jarosław Waliduda 115 Sklasyfikowano 60 zawodników.