Zwycięstwo lidera

Piotr Piasecki z Opola zwyciężył w siódmym turnieju amatorów tenisa stołowego Piastowski Topspin i umocnił się na pozycji lidera cyklu. W finale pokonał 3:0 Radosława Machonia, również z Opola. Trzecie miejsce zajął kolejny opolanin – Marek Piasecki.

Dzięki drugiemu miejscu Radosław Machoń został wiceliderem po siedmiu turniejach, a na trzecie miejsce spadł Robert Wateha.

Finał: Piotr Piasecki - Radosław Machoń 3:0 (11:7; 11:5; 11:4)

Klasyfikacja VII turnieju 1. Piotr Piasecki - Opole 2. Radosław Machoń - Opole 3. Marek Piasecki - Opole 4. Mariusz Centner - Żerniki Wrocławskie 5. Grzegorz Omelan - Brzeg 6. Marcelina Jarecka - Jelcz-Laskowice 7. Robert Miś - Wrocław 8. Ewaryst Zasadziński - Wrocław 9. Robert Wicher - Żywocice 10. Jacek Matuszewski - Brzeg Startowało 31 zawodników.

Klasyfikacja po VII turnieju 1. Piotr Piasecki 460 pkt. 2. Radosław Machoń 326 3. Robert Wateha 303 4. Grzegorz Omelan 296 5. Marcin Lepich 294 6. Jan Izydorczyk 260 7. Marek Pacek 256 8. Andrzej Andrzejewski 251 9. Paweł Data 246 10. Jacek Multan 243 Sklasyfikowanych jest 80 zawodników.

Ósmy turniej zostanie rozegrany 15 października o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.