Znów wygrał Piasecki

Podobnie jak w lutym, również w marcu Piotr Piasecki z Opola triumfował w turnieju Piastowski Topspin – cyklu amatorskich zawodów w tenisie stołowym. W finale pokonał swojego krajana Radosława Machonia 3:0. Trzecie miejsce zajął Andrzej Banik ze Strzelnik. Radosław Machoń został nowym liderem cyklu. Piotr Piasecki wraz z dotychczasowym liderem Andrzejem Andrzejewskim z Brzegu zajmuje drugie miejsce.

Finał: Piotr Piasecki - Radosław Machoń 3:0 (17:15; 11:8; 17:15)

Klasyfikacja III turnieju 1. Piasecki Piotr - Opole 2. Machoń Radosław - Opole 3. Banik Andrzej - Strzelniki 4. Izydorczyk Jan - Opole 5. Mały Szczepan - Gierałcice 6. Zasadziński Ewaryst - Wrocław 7. Wateha Robert - Brzeg 8. Matuszewski Jacek - Brzeg 9. Zaremba Marcin - Opole 10. Nowicki Piotr – Syców Startowało 39 zawodników.

Klasyfikacja po III turnieju 1. Machoń Radosław 166 2. Piasecki Piotr 160 . Andrzejewski Andrzej 160 4. Izydorczyk Jan 155 5. Pacek Marek 139 6. Wateha Robert 130 7. Gumuliński Paweł 124 8. Stępień Tadeusz 122 9. Zasadziński Ewaryst 119 10. Multan Jacek 112 Sklasyfikowanych jest 62 zawodników.

Trzeci turniej zostanie rozegrany 23 kwietnia o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.