Zawody kajakowych dwójek i rywalizacja na ergowiosłach

kajaki-na-marinie-2019-slalom-jesienny-trasa-1024x726.jpg

15 września oficjalnie zakończymy sezon na Odrze, a okazją będzie rozgrywany już po raz czternasty Kajakowy Slalom Jesienny. Będą to jednocześnie dwudzieste zawody kajakowych dwójek rozgrywane na naszej marinie.

Początek w niedzielę o godz. 14, a w programie oprócz rywalizacji osad na wodzie znalazły się również zawody ergowioślarskie dla wszystkich chętnych. Będzie to jednocześnie pierwsza próba w ergowioślarskim cyklu 2019/2020, w którym już tradycyjnie przez cały okres jesienno-zimowy będziemy odnotowywali najlepsze wyniki osiągane na ergometrach.

Kajakowy Slalom Jesienny będzie rozgrywany na trasie wyznaczonej przez boje, a start i metą będą znajdować się przy pomoście (trasa w załączeniu).

Zgłoszenia do zawodów kajakowych przyjmujemy pod adresem e-mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 września 2019 (czwartek). W wiadomości podajemy imiona i nazwiska osady oraz numer telefonu kapitana.

Zgłoszenia do zawodów ergowioślarskich będziemy przyjmowali na miejscu od godz. 13.30.

Poniżej regulaminy zawodów wraz z drukiem zgody dla osób niepełnoletnich (do wypełniania na miejscu)

[pdf-embedder url="http://localhost/mosirold/wp-content/uploads/2019/09/kajaki-na-marinie-2019-slalom-jesienny-regulamin.pdf"]

[pdf-embedder url="http://localhost/mosirold/wp-content/uploads/2019/09/kajaki-na-marinie-2019-slalom-jesienny-regulamin.pdf"]