Wygrana Piaseckiego, nowy lider jest z Brzegu

Piotr Piasecki z Opola wygrał drugi turniej dla amatorów tenisa stołowego Piastowski Topspin. W finale pokonał 3:1 brzeżanina Andrzeja Andrzejewskiego. Trzecie miejsce zajął Szczepan Mały z Gierałcic. Nowym liderem cyklu został Andrzej Andrzejewski, który wyprzedza Marcina Lepicha z Gogolina i Marka Packa z Brzegu.

Finał: Andrzej Andrzejewski - Piotr Piasecki 1:3 (9:11; 8:11; 11:8; 6:11)

Klasyfikacja II turnieju 1. Piotr Piasecki - Opole 2. Andrzej Andrzejewski - Brzeg 3. Szczepan Mały - Gierałcice 4. Radosław Machoń - Opole 5. Jan Izydorczyk - Opole 6. Marek Piasecki - Opole 7. Jan Kasandra - Kępno 8. Marcin Lepich - Gogolin 9. Marek Pacek - Brzeg 10. Paweł Data– Krapkowice Startowało 44 zawodników.

Klasyfikacja po II turnieju 1. Andrzej Andrzejewski 118 2. Marcin Lepich 107 3. Marek Pacek 101 4. Jan Izydorczyk 100 5. Radosław Machoń 96 6. Paweł Gumuliński 88 7. Paweł Data 84 8. Robert Wateha 82 9. Piotr Piasecki 80 . Krzysztof Jaszkowic 80 Sklasyfikowanych jest 50 zawodników.

Trzeci turniej zostanie rozegrany 12 marca o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.