Wygrana Packa, przerwana seria Piaseckiego

Odbył się piąty tegoroczny turniej amatorów tenisa stołowego Piastowski Topspin. Po trzech kolejnych zwycięstwach Piotra Piaseckiego z Opola, znaleźli się jego pogromcy. Tym razem lider cyklu zajął trzecie miejsce, a wygrał Paweł Pacek z Brzegu, który w finale pokonał 3:2 Dawida Trojaka z Nysy. Paweł Pacek dzięki wygranej awansował na pozycję wicelidera, na trzecie miejsce wskoczył Robert Wateha z Brzegu, który tym razem był 11.

Finał: Paweł Pacek - Dawid Trojak 3:2 (11:7; 9:11; 11:7; 7:11; 11:9)

Klasyfikacja V turnieju 1. Paweł Pacek - Brzeg 2. Dawid Trojak - Nysa 3. Piotr Piasecki - Opole 4. Jan Izydorczyk - Opole 5. Marcin Lepich - Gogolin 6. Marcin Zaremba - Opole 7. Wacław Marchalewicz - Miłków 8. Paweł Data - Krapkowice 9. Grzegorz Omelan - Brzeg 10. Adam Linek - Krapkowice Startowało 32 zawodników.

Klasyfikacja po V turnieju 1. Piotr Piasecki 300 2. Marek Pacek 225 3. Robert Wateha 216 4. Radosław Machoń 212 5. Jan Izydorczyk 210 6. Andrzej Andrzejewski 207 7. Marcin Lepich 206 8. Paweł Data 201 9. Jacek Multan 196 10. Grzegorz Omelan 191 Sklasyfikowanych jest 73 zawodników.

Trzeci turniej zostanie rozegrany 11 czerwca o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.