Pierwszy turniej dla opolanina

Piotr Gumuliński wygrał pierwszy turniej VIII edycji Piastowskiego Topspina, cyklu turniejów dla amatorów tenisa stołowego. Opolanin pokonał w meczu finałowym Tomasza Muszkietę z Oławy. Trzecie miejsce zajął Ewaryst Zasadziński z Wrocławia, a najlepszy z brzeżan – Robert Wateha był piąty. W pierwszych tegorocznych zawodach nie zagrał Piotr Piasecki z Opole – ubiegłoroczny triumfator cyklu.

Drugi turniej zostanie rozegrany 18 lutego o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.

Finał: Piotr Gumuliński – Tomasz Muszkieta 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)

Klasyfikacja I turnieju 1. Piotr Gumuliński - Opole 2. Tomasz Muszkieta - Oława 3. Ewaryst Zasadziński - Wrocław 4. Szczepan Mały - Gierałcice 5. Robert Wateha - Brzeg 6. Grzegorz Omelan - Brzeg 7. Mariusz Centner - Żerniki Wrocławskie 8. Jacek Matuszewski - Brzeg 9. Anna Mały - Gierałcice 10. Radosław Machoń - Opole Startowało 34 zawodników.