Piasecki po raz trzeci

Trzeci raz z rzędu Piotr Piasecki z Opola wygrał w pingpongowym turnieju amatorskim Piastowski Topspin. Tym razem opolanin z finale pokonał 3:1 Pawła Datę z Krapkowic. Trzecie miejsce zajął Marek Piasecki z Opola. Piotr Piasecki awansował na pozycję lidera cyklu, drugi jest Radosław Machoń, również z Opola, a trzeci brzeżanin Andrzej Andrzejewski.

Finał: Piotr Piasecki - Paweł Data 3:1 (11:5; 11:5; 8:11)

Klasyfikacja IV turnieju 1. Piotr Piasecki - Opole 2. Paweł Data - Krapkowice 3. Marek Piasecki - Opole 4. Grzegorz Omelan - Brzeg 5. Paweł Pacek - Brzeg 6. Marcin Lepich - Gogolin 7. Tadeusz Stępień - Brzeg 8. Andrzej Andrzejewski - Brzeg 9. Radosław Machoń - Opole 10. Marzena Cybulka - Wrocław Startowało 22 zawodników.

Klasyfikacja po IV turnieju 1. Piotr Piasecki 240 2. Radosław Machoń 212 3. Andrzej Andrzejewski 207 4. Marek Pacek 183 5. Robert Wateha 172 6. Tadeusz Stępień 170 7. Marcin Lepich 156 8. Jacek Multan 155 . Jan Izydorczyk 155 10. Paweł Data 154 Sklasyfikowanych jest 65 zawodników.

Trzeci turniej zostanie rozegrany 14 maja o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.