Lider umocnił się na czele

Lider cyklu Piastowskiego Topspina - Piotr Piasecki z Opola wygrał 6. turniej dla amatorów tenisa stołowego. W grze finałowej pokonał pewnie Piotra Klimka z Międzyborza 3:0. Trzecie miejsce zajął Szczepan Mały z Gierałcic.

Lider dzięki wygranej umocnił się na pierwszym miejscu. Na drugą lokatę awansował Robert Wateha z Brzegu, który tym razem był szósty, a na trzecią Jan Izydorczyk z Opola, który w czerwcu był piąty.

Finał: Piotr Piasecki - Piotr Klimek 3:0 (11:3; 11:5; 11:4)

Klasyfikacja VI turnieju 1. Piotr Piasecki - Opole 2. Piotr Klimek - Międzybórz 3. Szczepan Mały - Gierałcice 4. Grzegorz Omelan - Brzeg 5. Jan Izydorczyk - Opole 6. Robert Wateha - Brzeg 7. Marcin Lepich - Gogolin 8. Jacek Multan - Łosiów 9. Wacław Marchalewicz - Miłków 10. Paweł Data - Krapkowice Startowało 28 zawodników.

Klasyfikacja po VI turnieju 1. Piotr Piasecki 380 2. Robert Wateha 265 3. Jan Izydorczyk 260 4. Radosław Machoń 256 5. Marcin Lepich 253 . Grzegorz Omelan 246 7. Paweł Data 246 8. Jacek Multan 243 9. Marek Pacek 225 10. Mateusz Patrzałek 207 . Andrzej Andrzejewski 207 Sklasyfikowanych jest 73 zawodników.

Siódmy turniej zostanie rozegrany we wrześniu, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.