Dziewięć drużyn w Brzeskiej Lidze Futsalu

15 grudnia rozpoczną się rozgrywki Brzeskiej Ligi Futsalu. Do rywalizacji przystąpi dziewięć zespołów, które w terminie zgłosiły swój udział w lidze: Gaba, Brzeski Pułk, Orzeł Olszanka, FC Codi, KS Skarbimierz, Szpej Sport, Wędzarnia Owczary, Wolności i Kaiser.

Kapitanów/kierowników drużyn zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 11 grudnia (środa) o godz. 18.30 do siedziby MOSiR-u na Stadionie Miejskim.

Podczas spotkania organizacyjnego, na którym obecność jest obowiązkowa, drużyny mają obowiązek dostarczyć organizatorom ostateczne składy zespołów, w jakich będą występować. Od tego momentu nie będzie możliwości zmian w składach.

Do 11 grudnia należy również dokonać wpłaty wpisowego w wysokości 550 zł - wpisowego dokonujemy w sklepie Team Sport przy ul. Reja, a potwierdzenie dokonanej wpłaty przedstawiamy podczas spotkania organizacyjnego.

UWAGA! Jeśli jeden lub więcej zespołów nie dopełni formalności (nie potwierdzi udziału w lidze, nie zapłaci wpisowego, nie będzie obecny na spotkaniu organizacyjnym), w jego miejsce będzie możliwe dopisanie zespołu z listy rezerwowej. Drużyny, które dotąd nie zgłosiły się do ligi, a chciałyby zostać umieszczone na liście rezerwowej, prosimy o przysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozgrywki będą odbywały się według tradycyjnego ligowego systemu: mecz i rewanż, każdy z każdym i na podstawie zdobytych punktów zostanie ustalona kolejność końcowa ligi.

Pierwsza kolejka rozpocznie się 15 grudnia, a poniżej wszystkie terminy BLF 2019/2020 (godziny spotkań i kolejność poszczególnych meczów podamy w późniejszym terminie): - 15 grudnia - 21 grudnia - 22 grudnia - 28 grudnia - 29 grudnia - 5 stycznia - 11 stycznia - 19 stycznia