Biało-czerwone zagrają na stadionie w Brzegu. Są już bilety

Młodzieżowa reprezentacja Polski znowu zaprezentuje się przed brzeskimi kibicami. Tym razem na Stadionie Miejskim w Brzegu zagra piłkarska kadra U-19 kobiet, a rywalkami w meczu towarzyskim będą Czeszki.

Zapraszamy wszystkich kibiców futbolu, tym bardziej że wśród powołanych zawodniczek jest brzeżanka, wychowanka UKS Szkolna Akademia Piłkarska - Klaudia Homa (obecnie AZS Wrocław)!

Mecz odbędzie się w Brzegu 1 września (niedziela) o godz. 17.00. Bezpłatne bilety można już odbierać w siedzibie MOSiR-u na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej. Obowiązuje jednak ograniczenie - 5 biletów na jedną osobę.

Trzy dni wcześniej, w czwartek 29 sierpnia, obie reprezentacje spotkają się również podczas towarzyskiego pojedynku w Grodkowie. Oba sparingi są elementami zgrupowania kadry U19, która od poniedziałku 26 sierpnia będzie trenować na Stadionie Miejskim w Brzegu.

Polski przygotowują się do pierwszej rundy kwalifikacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Turniej eliminacyjny zaplanowany jest na 2-8 października i zostanie rozegrany w Polsce, a rywalkami naszej ekipy będą Szkotki, Chorwatki i Bułgarki.

PZPN_2019_Polska-Czechy_1080x1080_01-1024x1024.png